| DonEduardo a întrebat:

In ce conditii respingeti cererea de prietenie a unui user pe TPU? Si in ce conditii stergeti useri din lista de prieteni?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Toate cererile la mine se accepta automat, e o setare la care mi-e lene sa umblu, deci oricine imi da cerere apare in lista mea fara sa accept. Mai sterg din lista aia ocazional cand se umple sau sunt trolli, mai intai studiez putin profilul sa vad care cum e treaba.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De sters... nu am sters niciodata.
De acceptat, accept cam la oricine, doar sa nu aiba un cont de troll sau ceva.
Dar cum am spus, cam la oricine, nu e asa de mare lucru.

Toti suntem prieteni ^_^

| Mosotti a răspuns:

Eu am dat accept la oricine, de sters nu sterg ca n-am de ce, sterg daca acela se poarta nasol cu mine, asta da.

| SilentRain a răspuns:

Nu le resping, îl șterg doar dacă mă enervează

| Apokales a răspuns:

Nu resping cereri de prietenie. Mi s-a intamplat o data sa ii sterg pe cei ce puneau intrebari in continuu, imi pareau trolli.

| NotNamed a răspuns:

Ii accept doar pe cei pe care ii cunosc sau am interacționat cu ei si mi.au plăcut cum gandesc. Restul reject.