| inflicted a întrebat:

În ce obiecte merită să investești și în ce nu merită?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Merită - aur, casă, educație și experiențe.
Nu merită - mașini scumpe, telefoane scumpe, orice fel de aparatura scumpă pe care nu o folosești la capacitate maximă.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In apartament - masina noua daca e posibil si un robot sexual in forma umana femeie sau individ (nici nu simti ca e robot) dar mai e pana devine realitate

| gemeni6226 a răspuns (pentru mgtow):

In masina noua de ce? Si baiatul meu acum si-a gasit sa-si cumpere masina noua cand sunt restrictii de circulatie.Cosider gestul sau extraordinar de nesabuit dar daca nu am vrut sa ne certam f urit si sa stricam buna relatie dintre noi nu l-am criticat mai bine mi-am pastrat parerea pentru mine.In apartament da.Caci de un acoperis mereu a fost si va fi nevoie ca omul sa aiba deasupra capului.Si eu anul trecut am investit in apartament si nu-mi pare rau.

| mgtow a răspuns (pentru gemeni6226):

Pt ca nu se compara cu una folosita. Altfel rezista masina noua in functie de om cum o trateaza

| gemeni6226 a răspuns (pentru mgtow):

Eu nu m-am gindit in intrebare ca diferenta dintre una noua si una veche, asta e la mintea cocosului de ce e mai buna acela noua, dar ceea ce nu inteleg eu de ce sa investesti in masina acum, cand e foarte restrictionata circulatia.

| mgtow a răspuns (pentru gemeni6226):

E aia cand revine la normal treaba

| mgtow a răspuns:

In alea merita