| Superior a întrebat:

In ce situatie esti mai cool?
a) Cand dai o gramada de bani pe ceva.
b) Cand iei acel ceva la o reducere impresionanta.
c) Cand gasesti un lucru asemanator la un pret mult mai mic.
Am vazut un grup de copii,cu spinnere, cica unul avea un spinner de 50 de lei, iar altul l-a luat cu 20 lei Second Hand,acelasi spinner. Si radeau de ala care l-a luat mai ieftin, ca e sarac si il credeau jmecher pe ala ce a dat cu 30 lei mai mult pe aceeasi chestie. De ce? Ala a salvat 30 de lei,si poate sa-si mai ia ceva,dar totusi a fost catalogat ca fiind sarac. LOL, De ce?

9 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Cand iei acel ceva la o reducere impresionanta. Normal ca e mult mai ok sa economisesti niste bani. Te poti folosi de ei sa iti cumperi si altceva. Astea sunt problemele generatiei, o sa creasca si li se va schimba mentalitatea.

| ShaOfHatred a răspuns:

Cand iei ceva la o reducere impresionanta. Adica un lucru chiar daca seamana poate sa nu fie ca originalul dar daca e la o reducere impresinanta, stii si ca e acel lucru si ca e ieftin.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ye

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu am vrut sa o zic in romana laughing)
Un "ye" e un "ye" nu o prescurtare. Pot sa ii zic si "Ie" da parca arata mai bine "ye"

Răspuns utilizator avertizat
| ShaOfHatred a răspuns (pentru KoroSensei):

Ie stiu laughing

| syd a răspuns:

Cand ai autism

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta A.

Eu ma simt cool cand mananc branza din lapte de elan si jeleu de bere, iar pentru aceasta stare trebuie sa scot din buzunar o gramada de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B si c.