| Berserk a întrebat:

Salut big grin. La sfarsitul semestrului am avut media 9.20 in clasa a 6a. E buna de ceva? Voi ce medie ati avut?

17 răspunsuri:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Pai o sa te ajute la sfarsitul clasei a8a.

| Ciprian a răspuns:

Este buna. Eu am avut-o 9, 42. Cand eram a 6-a.

| AnnaMariaaa a răspuns:

In a6a thinking 9, 11

| mihaelaa18 a răspuns:

Buna:*este o medie foarte buna si daca o ti asa pana in clasa a 8 vei avea sanse mari sa intre la un liceu bun.La sfarsitul primului sem din am avut 8.50laughing,sunt clasa a 11big grin.Bafta in continuare:*

| DenysaDulcika a răspuns:

E ok gandeste-te ca puteai sa o ai mai mica, eu in clasa a6a am avut media 10 big grin

| MihaCool99 a răspuns:

Da e buna acea medie.Eu am 9.35, si chiar e buna media.
fundita?

| ArinaMK a răspuns:

Si eu is a 6 sea si am avut 9, 61big grin
in primurand SCOALA NU E BUNA DE CEVA daramite mediile...laughing
lollaughing
fundita?

| Dollicious a răspuns:

Mnu stiu ce sa zic.si mie mi-a iesit numai 9.29 in clasa a7a.in a5a si a6a erau peste 9.40cryingcrying

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Salut
eu in a 5-a am avut 10 pe linie, a 6-a 9, 93 ca am incheiat in ambele semestre 9 la muzica, si acum pe sem 1 tot 10 pe linie ca m-am scapat de profu ala tampitlaughing

| βoborozzza a răspuns:

Eu am avut 9.45 in clasa a cincea, 9.90 in a sasea si in a saptea 9.98.Sa stii ca e foarte buna mediahappy.O fata a intrat la liceu cu 7.50.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7.85

| Batgirl a răspuns:

Este buna. Eu am avut-o 9.80big grin

| BloodyHuman a răspuns:

Eu 9.76 in clasa a6a e ff buna a ta

| deeaxoxo a răspuns:

A 6a mi se pare cea mai grea clasa din generala laughing Eu am avut 9, 41 happy Deci e buna mediawinking

| Merlon a răspuns:

Este foarte buna te va ajuta pentru a 7 nu stiu ca eu pe sem 1. (adica anul acesta)am avut 8.33

| ihavenoidea a răspuns:

Conteaza pentru atmitrea la liceu, depinde cam pe ce loc te clasezi in clasa ta. Eu in 6-a cred ca am avut 9, 60 tongue
Conteaza mult,incearca sa o mai cresti daca poti, nu iti strica la nimic, ba din contra. big grin

| Vera8156 a răspuns:

Media claselor 5-8 conteaza in proportie de circa 50% la media de admitere la liceu. Deci da, este buna de ceva. 9, 53 am avut eu intr-a 6`a