| vdamian67 a întrebat:

Joi dau test la istorie sunt in clasa a-5-a si profesorul ne-a zis ca dam test de initiere. Ce intrebari ar putea sa-mi dea? Si daca imi pune nota o trece in catalog? Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mirela454 a răspuns:

Pai normal ca o sa-ti dea ce ai facut in a 4-a, o sa se consulte cu fosta invatatoare si binentelesc ca nu sa va dea ce ati invatat.
De obicei testele initiala din clasa a 5-a sunt usoare deoarece nu ati facut cu el istorie.Si pentru ca de abia v-ati cunoscut, iar prin testele initiale vrea sa vade ce stiti asa ca nu te panica pentru ca de obicei nu se trec...

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| YXMan a răspuns:

Nu stiu ce intrebari ar putea sa-ti puna. Invata ceva esential ce ai facut in clasa a IV-a si vei lua o nota buna. Sigur va fi ceva usor, stai linistit.
Normal nu ar trebui sa ti-o treaca, dar poate sa faca ce vrea atata timp cat e el profesorul!