| DanyBoss2k19 a întrebat:

Profesoara de geografie ne-a anuntat azi ca maine dam test din toata materia de la inceputul anului din clasa a 7-a si nota se trece in catalog. Are voie sa faca asta?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa vezi la facultate cand ai de invatat 300 pag intr-o zi laughing

Ea face ce vrea, nu cred ca ii cere cineva socoteala, nu cred ca e chiar asa mult de invatat, citesti si tu cu atentie toate lectiile ca mai e destul pana maine. Dormi mai putin si aia e

| Catrice a răspuns:

Normal ca are voie.
Dacă erai a 8-a și dădeai teza din toată materia, cum era?!

| DanyBoss2k19 explică (pentru Catrice):

Pai nu mi se pare corect sa ne dea din toata materia nu doar dintr-un semestru, pentru ca e primul an cand face asa si in a 8-a e altceva pentru ca acolo ai teza si la geografie