| Miruna3094 a întrebat:

În curând eu şi iubitul meu vom împlini un an de relaţie şi nu ştiu ce aş putea sa.i ofer cadou. El mi.a dat de ziua îndragostiţilor o pernuţa pe care e imprimată o poza cu noi doi, mă gândeam să.i fac şi eu o astfel de pernuţa, dar aş vrea să.i mai iau ceva. Ce aş mai putea să.i fac cadou? puppy dog eyes

1 răspuns:
| RedVelvet a răspuns:

Ar trebui sa-i iei si ceva masculin sau cel putin neutru, ca o sticla de vin pe care sa o beti impreuna in cinstea voastra. Evident, depinde si ce varsta aveti. happy