| Lore9999 a întrebat:

In curand o sa imi cumpar un telefon. Ce fel de telefon imi sugerati? Dar in afara cu clapa sau pe shine!(Funda)

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Nokia x 6

| Useeeer124124 a răspuns:

Eu am avut un Samsung S5230 vreo 2 ani si mergea la fel de bine ca la inceput. Daca nu iti place poti, de asemenea sa iti cumperi iPhone, Galaxy S.etc.In orice caz presupun ca vrei un telefon cu touch screen iar daca il vrei cu butoane BlackBerry sau Sony Ericsson K800i.Crede`ma ca sunt foarte bune telefoanele sugerate de mine.Stiu care sunt cele mai bune ptc. le-am avut pe fiecare dintre ele si au fost cele mai bune.