| Alecsaandrra a întrebat:

In fiecare seara adorm dupa vreo 1-2 ore dupa ce ma pun in pat. Ma gandesc la toate lucrurile (scoala, pretene, fost prieten, etc).
Vrun sfat sa pot adormii mai repede?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem @Biencush.
Poti sa mai faci o baie calda si sa bei si un pahar de lapte cald cu miere. Numai bine si somn usor!winking

| ahlrh a răspuns:

Limpezeste-ti mintea.(Nu te mai gandii la nimic)
Ai sa adormi inainte ca mos "Ene" sa vina la Sprancene.
Lol.laughing

| Biencush a răspuns:

Poate nu esti suficient de obosita...citeste o pagina-doua dintr-o carte cand te asezi in pat, sau joaca-te pe telefon, pe intuneric, te ia somnul imediat.

| AddictedToMDMA a răspuns:

Cand te asezi, citeste o carte foarte grea, pe care n-o intelegi! Stiu ca suna eronat dar functioneaza 100 %!