| Unforgetit a întrebat:

La ce trebuie sa ma gandesc ca sa adorm mai repede?big grin

4 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

La mine happy sa stii ca functioneaza!

| ski a răspuns:

La romanii au talentlaughing Te gandesti asa: daca as fi participat, oare cu ce talent m-as fi prezentat? sau ceva de genu'...si dupa aia te gandesti de exemplu: daca as fi avut o trupa de dans am fi dansat hip hop, aveam costume nu stiu cum... etc. Sa stii ca merge, eu fac asta cand nu pot sa dorm laughing.

| MarisAlin a răspuns:

Roagate si o sa adormi mai repede fundabig grin

| Aswomen a răspuns:

Gandeste-te la momentele tale cele mai frumoase sau gandeste-te cum vei fi in viitor.tot felu' de'astea