| Ioana22B a întrebat:

In fiecare vara[la sfarsit de sezon]la "Iulius Mall Iasi" au loc reduceri la pantofi, pantaloni, bluze etc. Nu stiti pe ce data se intampla asta si la ce ora? Ms:*

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Http://www.iuliusmall.com/iasi/magazine/telefonie-mobila_54 eu nu gasesc nimic legat de asta uita-te mai amanuntit poate gasesti tu

| sucharina a răspuns:

Pai daca e sfarsit de sezon e septembrie.nu? si nu cred ca e la o ora anume.de obicei reducerile tin o saptamana doua... daca produsele nu se vand se mai face inca o reducere de 70-80%. astea stiu ca tin putin o zi sau cam asa ceva. dar totusi daca esti din iasi du-te pana acolo sin intreaba. la newyorker e o tipa draguta. poate te ajuta ea cu date exacte.