| Ankiss123 a întrebat:

In opinia voastra care sunt cele mai bune tigari. Dau fundita la cel care aduce argumentebig grin

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

In opinia mea nici un fel de tigari nu sunt bune

| RoxyLaLa a răspuns:

Eu nu fumez si nici nu vreau. Nici o tigara nu e buna.
Daca vrei sa iti strici plamani si sa mori mai rpd...Mai bine nu mai fumawinking.
Da tatal meu isi ia Kentthinking

| Kenny a răspuns:

Incearca si tu mai multe si vezi care'ti place, depinde de fiecare.

| CaroliFlorin a răspuns:

Toată plăcerea de a fuma o tigară normlă. In țigara electronică fără riscurile aferente activității de fumat. Fără flăcără, țigara electronică nu arde, nu conține deci carbune cancerigen pentru întreținerea arderii (gudron), și nu lasă scrum. Pentru efect, are in capăt un LED care va simula printr-o lumină roșie efectul de tigară aprinsă, scăpând astfel creierul de dependența PSIHICĂ. Nu există substanțe cancerigente (în timpul arderii de tutun ardeți peste 40 de astfel de substanțe). Nu miroase urât și nu poluează. Nu conține tutun. Țigara electronică este o țigara alternativă, care arată ca o țigară reală. Are gust real și se fumează ca orice țigară normală. Este echipată cu un cartuș înlocuibil, cu conținut de nicotină (cu mult mai redus față de o țigară clasică). Utilizand țigara electronică nu trebuie să vă mai faceți griji pentru gura mirositore sau dinții galbeni. Țigara elecronică este inofensivă pentru oamenii din jurul tău. Dar de asemenea un pachet costa 30 lei, asa ca sunt cam scumpe, dar sunt si "securizate". Funda?