| MineIsLikeABridge a întrebat:

in opinia voastra ce hardisk de 2tb pana in 500 de lei credeti ca ar fi bune?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
In opinia mea Hard disk Seagate Surveillance.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Western Digital Black si Seagate, ambele pe SATA3.
Nu-l folosi pentru sistemul de operare ca vei fi dezamagit! Poti opta pentru un SSD de 60 gb de vreo 250 ron si mai departe cauta orice hdd sata 3 cu garantie, cat mai mare si sistemul va merge mult mai bine!

| hp8510p a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......35-series/ asta il consider cel mai bun

| Dante30 a răspuns:

Salut, uite ce iti recomand eu http://www.emag.ro/......E40QDBBBM/
Hardul il are si up prieten de al meu de aproape 6 luni si silentios, fiabilitate foarte buna, si 0 sectoare bad, Plus ca din ce vad are -30 de lei la pret actualmente. Bafta.

| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns:

Da... de ce nu, la eMAG gasesti pna in 500 de lei, nu vad de ce nu doar au si garantie si sunt OK

| hp8510p a răspuns (pentru Emilian_Gavrila_1981):

Hard Disk...de 2tb...pana in 50 de lei? Cand ai visat? Cel mai ieftin hard costa 250 de lei si are 250gb

| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns (pentru hp8510p):

Scuze 500 de lei si in legatura cu preturile gasest si de 500 gb cu 200 lei