| stefan1995 a întrebat:

CRACIUN FERICIT in primul rand... am un telefon samsung gt-2121b si vreau sa imi pun jocuri ...cine ma ajuta fundita mmm jocurile bineinteles sa fie gratis!

Răspuns Câştigător
| alexandrey a răspuns:

Http://www.mobile9.com/
un site foarte bun gasesti jocuri de toate categoriile pentru toate marcile de telefoane, sper ca ti-am fost de folos, craciun fericit tie si celor dragi:)

3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Www.mobile9.com si dai la PHONE si selectezi modelul de tel si ai orice pentru tel tau...gratis! Funda? :D

| alexandrey a răspuns:

Ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru funda!

| aleCsandrra a răspuns:

Pai daca asa ia-ti o cartela cu credit si intra pe internet pe telefon si descarca jocuri ca asa am facut si eu numai ca nu mi-am luat cartela ca aveam deja internet pe telefon.