| bogdannn114 a întrebat:

In realitate arat la fel ca intr-un selfie sau cu camera de pe spate de la tel? Sunt nedumerithee hee

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Scrie ceva pe o foaie si fa-ti un selfie cu foaia.
Daca scrisul se poate citi, asa arati in realitate, daca scrisul e invers, atunci fotografia e invers, poti seta sa nu iti mai inverseze imaginea din setari.
Ce vezi in oglinda e de fapt imaginea inversata.

| Zuzu1991 a răspuns:

In realitate esti prea urat si ai speriat camera din spate rolling on the floor

| bogdannn114 explică (pentru Zuzu1991):

Cine fra? mama ta sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate arati in functie de dioptriile si inaltimea celui care te vede.