| anonim_4396 a întrebat:

Inainte profesorii bateau elevii.....acum elevii se bat intre ei,si mai lovesc si profesorii, de ce este atata violenta in scoli?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Prin violenta, copiii pretind ca sunt smecheri.Dar normal ca nu este asa ci din contra, dar ce sa le faci, atata minte au si ei.

| DubstepQueen a răspuns:

Iti spun eu de ce:nu mai este bunul simt in scoli, elevii nu mai au respect fata de profesori(unii elevi)si nici fata de ei insusi!
FUNDA?

| WarHammer a răspuns:

Pentru ca in Romania sunt acesti COCALARI care incearca sa impresioneza fetele cu replici de genu ''TE TAI SA MOARA MAMA!''
si pentru ca profesori sunt enervanti si elevi sunt preocupati sa fumeze sa chiuleasca sau pur si simplu nu le place scoala ( nu ca mie mi-ar placea )
Tu de exemplu n-ai vazut ca astia care se dau Smecherii sunt prosti de sting
Dar in fine intelegi idea