| Doarunaltutilizator a întrebat:

Inainte vreau sa se stie ca intrebarea asta nu are legatura cu o tema pentru acasa, deci uitati cum sta treaba.
Eu sunt pe profil de chimie industriala in clasa a 9a si am aflat mai recent ca cei de pe profilul asta dau teza la fizica si fizica nu e atat de usoara pe anul asta si nu prea ma pricep.
Ceva sfaturi aveti_
Nu vreau sa spuneti ceva de genu pune mana pe carte si citeste sau citeste teoria aia pana retii ceva sau ceva de genu ca asta fac si eu, citesc din lectiile predate.
Stiti niste site-uri unde as putea gasi modele de teze la fizica pe acest profil_

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

La acel profil ai de ales intre chimie, biologie si fizica din cate stiu, deci nu este neaparat sa dai la fizica, poti alege o alta materie care te atrage mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intelege ce ti se preda, lectie dupa lectie.