| CristianKKK a întrebat:

Inca nu mi-am gasit talentul si sunt ingrijorat ca incurand voi creste si tot ce as putea face la varsta mea, s-ar duce pe apa sambetei, urmeaza sa implinesc 17 ani, banuiesc ca am niste talente dar inca nu am putut sa le descopar, dar as vrea cu ardoare sa le gasesc, stiu ca daca imi voi gasi acel talent voi putea iesii din rutina mea zilnica si plictisoare, si ca imi gasi raspunsul la unele intrebari cum ar fi " ce vreau sa fac cu viata mea? " Intrebare care mi-am pus-o destul de des in ultimul timp. Sunt un tip destul de social, adica ies cu prietenii, dar nu foarte des, imi place sa stau mai mult in casa, si uneori am senzatia ca sunt destul de singur, revenind la talente, stiu ca as putea sa ma folosesc de internet pentru a incerca sa imi descopar unele talente, sunt destule resurse, dar daca nu stii ceea ce cauti, degeaba il folosesti.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai memorie buna poti face o facultate si vezi ce alegi sau alegi munca de jos...

| CristianKKK explică (pentru mgtow):

Pana la facultate mai sunt 2 ani, si in acel timp nu vreau sa raman in aceasta "ceata" continua si monotonie zilnica.

| T0T a răspuns:

Nu sunt deloc mulți care se nasc talentați. A te naște cu o anumită înclinație nu înseamnă a te naște talentat, confunzi lucrurile.