| AnonimMareMareMare a întrebat:

Indianul acela care a prezis pandemia din 2019 ar fi prezis si ca ne asteapta ceva grav acum, de la finalul anului pana in martie 2021. A spus ca s-ar putea sa fie si un posibil razboi, iar deja India cu China sunt in conflict. Care ar fi sansele sa porneasca un razboi mondial?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te gandi la tampeniile alea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Conflictul sino indian la graniță nu este de dată recentă, acum a fost un episod. Ambele dețin arma nucleară. nu se vor bate. Război mondial, șanse zero, din acelaș motiv.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sunt eu sigur ca la cati oameni sunt in lume, au "prezis" mai multi astfel de lucruri, altii in gluma, altii in serios. Coincidente.

India cu China sunt in conflict, zici? Sunt ele in conflict si alte tari, nu e bai.

Posibil sa porneasca un razboi, posibl sa nu. Desi sansele tind spre a doua varianta. Totul este ok.

| FaraNume2452 a răspuns:

Păi dacă rămâi virģin atunci porneste un război
Dacă fùti si tu ceva atunci nu va fi război