| AlexDorinel a întrebat:

Salut, am o problema. Am 15 ani, clasa a 9a. Pana in clasa a 7a am avut o colega care era foarte buna prietena, dar la sfarsitul anului ne-a dat o veste foarte proasta (a plecat in Italia). Eu am plans foarte mult atunci. In fiecare pauza vorbeam cu ea, acasa vorbeam cu ea pe whatsapp. Mi-a parut foarte rau de atunci pana acum Si zilele astea m-a apucat nostalgia si am inceput sa plang dupa ea. Am intrebat-o odata daca va veni in Romania si a zis ca s-ar putea sa vina pentru cateva zile dupa ce trece pandemia prin 2021-2022(ea a plecat in Italia in Iunie 2019). Ce parere aveti? Puteti sa-mi dati sfaturi? Dar fara d-alea cu "uit-o" "Nu te Mai gandi" Dau funda

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Nu te intrista, si eu am fost in situatia ta.
Tine legatura cu ea si cel mai important e sa fii optimist si sa vrei sa se intoarca inapoi, pentru ca ce vrei, asta o sa atragi.
Asa functioneaza legea atractiei, cel mai important e sa speri, si o sa vezi ca cel mai probabil o sa se intoarca anul asta, mai ales ca s-a introdus vaccinul.
Fii tare frate!
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Funda frate?

| Cineva797406016386 a răspuns:

Fi tare bro și speră că se v-a întoarce înapoi că poate chiar se v-a întâmpla

Răspuns utilizator avertizat
| CataLyne a răspuns:

Ca barbat sa plangi dupa o fata...

| Ddeks a răspuns:

Asta este foarte romantic (sunt fata) mi se pare foarte drăguț sa plangi dupa ia (nu te lua dupa handicapatu de a comentat cu "ce bărbat sa plangi dupa o fata") eu sunt fata si mi se pare super drăguț, cand o vei intalni sa ii spui ca tia lipsit etc. Poate o sa vrea să fiți împreună pentru ca e clar ca simti cv mai mult pentru ea❤

Răspuns utilizator avertizat