| AnonimMareMareMare a întrebat:

Credeti in baiatul acela indian care a prezis pandemia dinainte sa vina, iar care acum a prezis ca din septembrie vor avea loc alte necazuri mari? Ori razboi, ori criza economica mondiala, ori altceva grav? A prezis si pandemia dinainte sa ia nastere si pare putin inspaimantator

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si Bill Gates a prezis o pandemie... acu vreo 3 ani.
Trebuie sa fii clarvazator sa prevezi o criza economica grava in toamna? Lool

| sierra1 a răspuns:

"Ori razboi, ori criza economica mondiala, ori altceva grav" - așa ceva există mereu undeva pe glob deci feciorul ăla n-a făcut mare brânză!