| Clorox a întrebat:

Inteleg ca Americanii sunt foarte creativi, dar cred ca s-a ajuns cam departe :))
https://www.youtube.com/watch?v=wO89_H7GqaQ
Voi ce parere aveti despre "creatia" asta? Stiu ca nu o sa puteti sa va uitati la tot, nici eu n-am putut :|

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Obiecte sexuale care misca din fund, ceva nou?

| Drimmero a răspuns:

Ce te mira, asta este REALitatea!

| T0T a răspuns:

Și uite ce ajunge să aibă în viitorul apropiat 100kk views.

| LoveSleep a răspuns:

Normal, americanii își iau toate laudele, când de fapt, cel care a inventat dansul și a confecționat și purtat ținutele, e Traistariu.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cea mai scarboase chestie ce am vazut-o in ultima vreme.
Adica, cui oare ii plac asemenea "chestii"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai luati-va de nicki minaj acum si de anaconda ei.

aia macar mai canta, mai rappeaza.

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

Nicki este zeita rap-ului, plus ca stie sa si cante, nu am nimic cu melodia, am cerut parerea voastra, mie personal imi place laughing

| xByte a răspuns:

Mie imi pare rau de talentul baietilor de la montaj care e irosit pe asa ceva... Ani de munca si de editare in premiere pro + after effects, si au ajuns sa faca asa videoclip laughing)

| Clorox explică (pentru xByte):

E ca isi iau banii? laughing

Întrebări recente