| catthshshshs a întrebat:

Intr-un cuplu, mai ales in cazul celor care locuiesc impreuna, cum ar trebui impartite cheltuielile? In cazul in care unul face economie si celalalt cheltuie de rupe? Eu am aceasta problema, imi place sa tin la bani, nu am un salariu foarte mare. Insa el are si orice as face, nu se uita la bani. In plus ca ii cheltuie si pe ai mei...Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu Mastercardul lui, ce PLM! Si toate chitantele platite pe din doua... laughing