| tonyc7 a întrebat:

Intre un barbat cu parul carunt, unul cu parul blond, unul cu parul roscat, unul cu parul castaniu si unul cu parul negru, care din ei are sansele cele mai mari sa atraga o femeie? Stiu ca exista gusturi diferite insa astept un raspuns la modul general. happy

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Contează simetria fetei, dar femeile prefera ochi verzi sau albaștri, prefera bruneți, înalți, dar repet daca ai moaca nasolă degeaba

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta culoarea parului!
Castigator este acela care este imbracat curat, decent, vorbeste frumos si se prezinta calm si elegant.

| tonyc7 explică (pentru Violleta2022):

Daca este parfumat conteaza? happy

| wildthing a răspuns:

Cred ca ala care are cei mai multi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care e mai deștept și sociabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea fetelor/femeilor sunt atrase si isi doresc un barbat inalt si cu parul negru.

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Pe ce te bazezi cand spui asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt prostii, nu la asa ceva se uita o femeie ca ai parul alb, negru castaniu, ele cauta barbat matur care sa-i fie sprijin si ajutor, ca degeaba are el parul alb sau negru daca este un curvar si un bețiv.

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Nu de curvari si betivi vorbim aici, ci doar de barbati seriosi.

Răspuns utilizator avertizat
| Den1sa a răspuns:

Blond cu parul cret.