| theprettyreckeless a întrebat:

Intrebare graaava! de vreo jum de ora nu imi mai merge touch-screenul la telefon (LG GD510). am scos bateria, am pus-o inapoi si toate alea dar nu merge! ce ma fac?

1 răspuns:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Exact asta am patit si eu la Iphone broken heart am fost atat de suparata incat nici nu vroiam sa mai ies din casa ca nu aveam telefon cu "touch" [ fitsele astea ce fac din om]

Ai 2 varianta : il duci la reparat ori te c**i pe el (scuze expresia) si-l arunci si-ti iei altu...