| xjustfearless a întrebat:

Am lg gd510, azi dimineata touch screenul mergea, si acum nu mai merge deloc. nu l-am trantit deloc pe joc. de ce nu mai merge?

3 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Ca s-a stricatlaughing! Du-te la mgazanu de unde l-ai luat si intreaba daca isi bat joc de tine si ca nu dai u banii degeaba pe porcariile lor car sunt stricate din magazin si ca ar face orice pentru un ban nesimtitii.
[Funda]

| vivat a răspuns:

Lg-urile cu touchscreen sunt cam aiurea eu am patit si cand apasam intr-un colt mai tare isi revenea dar daca il puneam iar in buzunar trebuia sa ii caut iar punctu ala unde sa apas pe el sa si revina

| Katalin123 a răspuns:

S-a rupt banda dintre touch si blaka de baza schimba touch singura varianta