| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare-întrebătoare:
Ce ați fi capabili să faceți pentru a obține ce doriți?
Personal, răspunsul meu, în sens metaforic, ar fi să escaladez munții Anzi.hee hee

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,sa ma las de dulciuri și sa consum fructe, legume, ma refer la carbohidrați, pentru a slabi, 2, as renunță la a pierde timpul pe net dacă ar fi în beneficiul meu, gen sa urmez un curs în pytoin, totul e sa ai auto determinare, voința, auto control

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Să-mi consum timpul. E suficient.

| Dismally a răspuns:

Inca nu mi-e foarte clar ce imi doresc dar probabil as face orice happy

| FreddieM a răspuns:

Eu as face tot ce umanamente e posibil pe măsura mea, desigur. Realizarea dorintelor e raportata la capacitatea vistorului sa le îndeplinească. La fel și cand îți dorești ca altcineva sa ți-o indeplineasca. Șansele sa se îndeplinească sunt pe cât de rezonabila e cererea. E implicata aici și o doza de bun-simt și conștientizare.
Cheers

| Fantaspirit a răspuns:

Vrei sa escaladezi ca sa cunoști preoți, poți încerca și în munții Athos, sunt destui happy
Mai tu rosa scumpa mea dulce de ce ești tu așa de ciudatela și îți ștergi mereu întrebările? Tu ne tratezi cu lipsa de respect, ce suntem noi aici pionii tai? Ne dai șah mat mereu!