| ioanaam2 a întrebat:

Întrebare pentru băieți/bărbați:
Ați aborda o femeie care poartă mai mult haine închise(negre) și care nu prea zâmbește? Ar reprezenta o piedică, să zicem, ați considera-o mai inabordabilă sau nu v-ar deranja?

8 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Nu inabordabila, mai degraba insipida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã imi place cum aratã nu, mi s-ar parea misterioasa ori timida ori ca nu are interes fata de mine.
Abordez doar daca imi da semne ca ar vrea sa fie abordata.

| RAY a răspuns:

Nu ca si asa ca o sa ma refuze de ce sa incerc, dar hainele negre mie imi plac

| MPersephone a răspuns:

Eu nu-s baiat. Dar eu cred ca uneori asta poate fi doar prima impresie, ca nu zambeste si ca e inabordabila. Cum se imbraca e treaba fiecaruia. Eu cred ca aici depinde cum e ea cand o cunosti mai bine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da, as aborda o femeie din asta ca sa vad ce e cu ea si sa o cunosc.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca femeia e PROASTA de bubuie atunci fac stanga 45 de grade si plec adica nu imi mai trebuie pricepi.

| Dismally a răspuns:

Sunt obisnuit cu persoanele care se imbraca doar in negru, o faceam si eu cu ceva timp in urma, deci nu ar fi nici o problema big grin

| OldSoul a răspuns:

Hainele nu reprezinta o problema.
Cat despre zambet, depinde, daca-mi zambeste putintel, da, de ce nu.
Daca nu-mi zambeste deloc, dar facem schimb de priviri, atunci, din nou, da, de ce nu.

Prin da, de ce nu, ma refer daca chiar ma atrage persoana respectiva.