| GoodDay9 a întrebat:

Intrebare pentru baieti si fete!
Cum v-ati cunoscut prietenul/prietena,in ce circumstante?
V-a facut cineva cunostinta,din grupul de prieteni, v-ati bagat in seama stiu eu plimbandu-va intr-un mall/parc /cinema cu alti baieti/fete singuri/e.

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Nu am asa ceva, dar pe tipul cu care am fost l-am cunoscut pe cont propriu, pur si simplu m-am dus la el si am inceput sa vorbim
deci da, m-am bagat in seama, dar suna naspa

| GoodDay9 explică (pentru AirănMeidăn):

Interesant...esti o esti o fata tupeista,ceea ce este bine,mie asta imi lipseste,de fiecare data cand vad o fata frumoasa zic sa ma bag in seama, si dupa ma gandesc daca ma trezesc cu o palma peste fata, sau o injuratura, s-au sa-mi zica ceva de genu: te cunosc, de te bagi in seama cu mine?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru GoodDay9):

Nu sunt neaparat "tupeista", poate doar nu imi e rusine sa fac unele lucruri si am curaj
oricum, mi se pare aiurea sa dai o palma doar fiindca a venit si s-a dat la tine, adica, pana la urma nu e nimic serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sala. am intrebat-o cat e ceasul si cand am revenit la sala dupa cateva zile am vazut ca ma baga in seama si am continuat sa vorbim si acum suntem impreuna.