| Andrei258 a întrebat:

Întrebare pentru fete si baieti, ce apreciati la partenerul/ partenera de cuplu? Eu apreciez ochii, sufletul și modul de gandire.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,eu îl apreciez foarte mult pe partenerul meu pentru că asta face şi el, încercăm în fiecare zi să ne bucurăm de lucrurile mici.Eu nu am nevoie de nu ştiu ce cadouri, sunt mulţumită că îmi este alături în fiecare zi şi mă susţine în tot ceea ce fac. Apreciez foarte mult că se gândeşte la mine şi sunt sigură că orice nu s-ar întâmpla îmi va fi mereu alături.

33 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inteligenta, personalitatea, educatia, simtul umorului, gradul de interes pe care mi-l acorda, aspectul fizic, modul cum se comporta cu mine si cei din jur.

| MarianWLF a răspuns:

Respectul si fidelitatea, fara astea doua, nu exista relatie.

| Andrei258 explică (pentru MarianWLF):

Asa trebuie sa fie.

| RAY a răspuns:

Sinceritatea =cum asa ceva nu exista,apreciez inteligenta, gandirea critica, frumusetea, simtul umorului, dar in lipsa sinceritati nu as sta cu nici o fata doar pentru o aventura

| Catrice a răspuns:

Frumusețea, dimensiunea ăluia dintre picioare, grosimea portofelului, numărul de carduri/conturi...

Poate și inteligența, felul în care se poarta, cum vorbește...

| Andrei258 explică (pentru Catrice):

Cele enumerate sunt trecătoare

| RAY a răspuns (pentru Andrei258):

Totul este trecator

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei258):

Păi,nu toate iubesc cu sufletul, dar cu c***l.

| Andrei258 explică (pentru anonim_4396):

Așa e

| SG1995 a răspuns:

Faptul că e o zeiță. laughing Te-ai prins? E imaginară, nu am așa ceva.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Simtul umorului, si faptul ca e o persoana pasionata, curioasa, inteligenta si comunicativa. N-as putea sa stau langa un om lenes, care n-are niciun hobby si pierde vremea aiurea sau n-are planuri de viitor, un scop pentru care sa munceasca.

| Andrei258 explică (pentru supadeceapa):

Bună seara, bine punctat asa este

| Plato a răspuns:

Inteligența, caracterul, personalitatea, fidelitatea, educația, bunul-simt, responsabilitatea, ambitia, viziunea despre viata, gandurile mărețe, feminitatea.

| SG1995 a răspuns (pentru Plato):

Măi tu nu erai ăla asexual. Ce tipă ar sta cu cineva fără să facă sex?

| Catrice a răspuns (pentru SG1995):

Era.
Acum și-a implantat un sex.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Imi amintesti de alina2k18, daca nu esti chiar ea.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Oh, vai! M-ai deconspirat! Ce o sa ma fac de acum?!?

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Te pocaiesti.

| Elena9328 a răspuns:

P*la

| SG1995 a răspuns (pentru Elena9328):

Asta-i fata mea, dă-i bice!

| ForeverAlone97 a răspuns:

Auzi la el sufletul, ești cumva ființă supranaturală? laughing

| mihaicelsfant a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Lollaughing nu degeaba ai numele ala

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Tu ce vrei

| Andrei258 explică (pentru ForeverAlone97):

Nu sunt fiinta supanaturala dar asta apreciez restul e trecator

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Andrei258):

Nu mai spune. Pe tine nu te atrag femeile care arată bine? Ești orice, dar nu heterosexual

| Andrei258 explică (pentru ForeverAlone97):

Aspectul fizic se duce sufletul ramane

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Andrei258):

Ăsta-i argument pentru oamenii urâți ca naiba, pentru ca să se autojustifice. Da recunoaște că ești un frustrat. Și apropo, sufletul e un lucru căruia nimeni, absolut nimeni nu a reușit să-i dovedească existența

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Andrei258):

Bine, hai să ne calmăm. E seara de ajun

| Andrei258 explică (pentru ForeverAlone97):

Este parererea dumneavoastră și nu sunt frustrat dovada EXISTENTEEI SUFLETULUI exista inca ded la creatie

| Andrei258 explică (pentru ForeverAlone97):

Nu multumesc nu sunt pe invers am partenera

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Andrei258):

Dumneavoastră? Zici că am 100 de ani laughing

| mihaicelsfant a răspuns:

Eu as apreciao pe ea daca as aveao