| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru jocul sims! Deci am facut 2 simsi si i-am pus sot si sotie vreau sa-i pun sa faca copii dar faza e ca totul e 100% dar e decat 1 inima si jos langa ea sunt 2 inele (inele cred ca sunt) si cand vreau sa-i pun in pat se pune decat unu cum poti sa fac?
funda pentru cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Dania19 a răspuns:

Pune-i in pat pe amandoi sa se relaxeze,,, pe urma pui sa se sarute si trebuie sa fie si sa faca bebe happy

| Soborigozaur a răspuns (pentru Dania19):

Pai da dar nu merge sa-i pun p aman2 happy

| Dania19 a răspuns (pentru Soborigozaur):

Inseana ca ai pat de o persoana?hee hee) ar trebui sa mearga straight face

| Soborigozaur a răspuns (pentru Dania19):

Dar dar nu imi apare 2 inimi eu asa stiam thinking si da am pat de 2 persoana are cv daca nu l-am pus roomie? la grad

| Dania19 a răspuns (pentru Soborigozaur):

Hmmm... chiar nu stiu sad nu am patit niciodata asa cevasad imi pare rau sad nu stiu

| Byebye14 a răspuns (pentru Dania19):

Au loc intre pat si perete?rolling on the floorscz..trebuia sa raspundlaughing