| coliflor a întrebat:

Invatam din greselile altora sau preferam sa trecem noi prin ele?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De cele mai multe ori din propiile greșeli!
Pa, pa.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu invat mai bine din propriile experiente. Ce reiese din greselile altora imi intra pe o ureche si imi iese pe cealalta.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu uneori degeaba trec prin acele greseli ca tot nu ma invat minte.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu uneori degeaba trec prin acele greseli ca tot nu ma invat minte.sad

| DilauRo a răspuns:

Nu prea inveti mare lucru din greselile altora cel mai mult inveti din proprile greseli deoarece esti implicat in ele.

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Pai inveti si din greselile tale dar mai ales din greselile altora.dar e bine sa inveti din amandoua, ca asta ne rezerva viata.