| UnSimpluOmFericit a întrebat:

Iti lipseste cineva in acest moment? Persoana iubita,parinti,frati,surori, prieteni?

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, mama mea si atat

| RAY a răspuns:

Persoana iubita =nu am asa ceva si nici voi avea vreodata asa ceva, deci nu imi lipseste din moment ce nu am nici nu voi avea, parinti i am, frati, surori = sunt plecati in departare de Romania, slava cerului, prieteni=de multe ori ma intreb am eu asa ceva, ce inseamna a avea prieten, ce e ala prieten, am cativa prieteni sunt ok

| Drimmero a răspuns:

Imi lipeseste, imi lipseste!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai putea fi numit "un norocos", dacă nu ai duce dorul nimănui.

| Freya1 a răspuns:

Da persoana iubita, bunici si mai ales mie foarte dor de mine ce-a fericita fara griji si stres.

| SG1995 a răspuns:

Desi fizic e aproape, cu inima e departe,
imi lipseste, dar ma chinui sa o uit, pentru ca m-a respins.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu.

| CleanHeart a răspuns:

Imi lipseste un borcan de nutella pe care l-am mancat azi noapte sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Victor453 a răspuns:

Da((

Răspuns utilizator avertizat
| Jasmin15 a răspuns:

Da, imi lipseste cineva drag care acum este langa ingeri stiind ca ma vegheaza de acolo de sus si sper ca nu o voi dezamagii niciodata si o voi face mandra. Nu te voi uita niciodata, vei ramane in sufletul meu mereu, mama!