| Catrice a întrebat:

Ce senzații ai atunci când ii privești pe cel/cea/cei pe care îl/o/îi iubești și la care ții?! (iubit/a, frati/surori, prieteni, părinți)

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer doar cand le simt lipsa simt ceva =pleonasm

| Steregoi a răspuns:

Fericire.

| CleanHeart a răspuns:

Fostul/ un gol amestecat cu nimic, frați/surori n-am, prieteni/ cu drag și chef de hai sa răsturnăm lumea, parinti/ cu cea mai sinceră iubire că na sunt totul pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc doar Necunoscut ele, cu cat stiu mai putine despre o persoana, cu atât o iubesti mai tare.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Milăhee hee

| IIIshaneIII a răspuns:

Ca atunci cand te taie o sparcaila si vrei sa intri de urgenta la wc dar e ocupat, sau ca atunci cand te taie pe drum si cand bagi cheia in butucul la usa nu te mai poti abtine.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Nu m-am nascut cu asa ceva laughing

| Catrice explică (pentru Subsemnatul123):

Sărăcuțul broken heart

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Catrice):

E de rau?

| Catrice explică (pentru Subsemnatul123):

E groaznic!

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Catrice):

Te ajuta cand esti singur/a intr-o tara straina.
Oricum numai senzatii de rahat aveam cand eram la liceu si ma gandeam la fata de care imi placea. Copilarie de rahat. Imi pare bine ca s-a terminat.

Tu ce senzatii ai?

| Catrice explică (pentru Subsemnatul123):

Multe.
Căldură, frisoane, anxietăți, liniște...

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Catrice):

Inseamna ca pui mult suflet in asta. Se merita macar?

| Catrice explică (pentru Subsemnatul123):

Poate prea mult.
Uneori merita, uneori nu.

| anonymus4106 a răspuns:

Respect, bro!

| anonymus4106 a răspuns:

Cum vine asta? Adică ai mai multe fantezii cu ele?

| anonymus4106 a răspuns:

Dacă e un crush, e ca atunci când câștigi la loterie și tocmai ai luat hero. Dacă e prieten/familie e ca în dimineața de Craciun.