| Mayar a întrebat:

Iti place/ti-ar placea sa chinui ceva/pe cineva?
Detaliaza/argumenteaza.

Răspuns Câştigător
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu, nu îmi place si nici nu mi-ar placea. Nu stiu, pur si simplu nu ma simt in pielea mea, nu ma simt bine când fac ceva rău sau când vad ca cineva suferă sau este chinuit.

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da, pe mine în special.Sunt sadică.

| Mayar explică (pentru Musique):

Nu fi asa egoista! Ce esti sadica doar cu tine? Mai fi si cu altii. :->

| Musique a răspuns (pentru Mayar):

Așa voi face!

| Doub a răspuns:

Hm.thinking
Nu, nu as putea si CLAR nu mi-ar placea.

| MaliciousDeath a răspuns:

Oarecum,dar la stadiul ala de joaca.Mai degraba o tachinare.
Ar putea deveni ceva mai serios daca cealalta persoana ar fi un pedofil, de exemplu.Mi se par dezgustatori.Nu stiu daca mi-ar placea, dar nu m-ar deranja. Teoretic vorbind, n-am trecut printr-o astfel de situatie deci e doar o presupunere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
ce intrebare ciudata, sa nu zic altfel.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

big grin cum altfel? "Luda"? = )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Daca iti zic probabil te-ai supara, stii tu "adevarul doare".

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Eu am pus aceasta intrebare pentru a va vedea raspunsurile, nu ca sa va cer un sfat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Cam aiurea. cineva cu iq de maimuta poate face asa ceva unei alte fiinte, si chiar daca ar fi cineva pe aici, iti dai seama ca nu iti va zice tie, oricat de "anonim" esti pe acest site.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Stiu, dar vreau sa vad cum mascheaza acest lucru. Modul de a alege felul in care raspunzi, in care maschezi un adevar e chiar captivant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Daca erai fata in fata, poate. dar asa slabe sanse cum am zis. sa vorbesti cu un sociopat sa incerci chestia aia, ciudate fiinte, dar si interesante laughing.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt si tipologii umane sadice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Da, dar cum am zis nu ar zice cineva ceva. daca zice, e vrunu de 12 ani care sufera de nebagare in seama. ala "sadic" e nebun, dar nu prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă merită.

| BizSinir a răspuns:

Pai la nervi poate ai simti nevoia pentru ca atunci nu mai gandesti, nu mai esti tu dar cand revii la normal realizezi ca e o prostie