| Daniel_4881 a întrebat:

Justin Bieber Nu exista? spuneti ca nu e adevarat pls http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

306 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevaray

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offff nu pot sa cred...cum naiba sa nu existe. uitati-va mai bine si o sa vedeti ca absolut tot e trucat si cum ziceti si voi daca era adevarat era peste tot in ziare si la tv.si orice ai face nu ai putea sa ai o asemenea voce la 51 de ani, sa fim seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber chiar exista dar el nu vrea sa fie ca celelalte vedete! daca tu crezi ca tampenia asta pe care o spui e adevarata!? Cum sa nu existe?!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat un batran de 51 de ani nu are o voce asa super!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat omul lui dumnezeu. ce, mai crezi inca in povesti? apropo, cum arati frate? bikiny bikinyny mortyny nowinis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista si nu are 51 de ani nu e un batran asa ca nu mai puneti zvonuri de astea justin exista pentru ca cei care nu le plac justin bieber sa-si tina vorbele astea de prost gust pentru ei cum sa nu existe are multe vidioclipuri o domane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat. altfel ar fi zvonuri, ziare, tv.etchappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face griji exista e doar o minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ca nu exista e o minciuna gogomana foarte tare exista chiar l-am vazut la paris si a dat autograf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca justin bieber exista pentru ca daca nu exista dadea peste tot la stiri in jiar ce prostie nu va panicati justin bieber exista si mosneagul ala cum sa fie tanar ca justin daca e batran
hai ca asta-i buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fiu sincera acum o i am aflat si eu de asta si cand am vazut ca scre la lista google Nu exista am ramas putin socata ca imi place mult de el si muzica lui dar apoi mi-am dat seama ca era foarte apsurd.Nu te ingrijora ca nu e adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exixta nu iti face griji de asta citeste mai mult pe internet despre el citeste prin reviste si ai sa te convingi singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ingrijora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orc justin bieber avea o voce de gay speriat de viata ca asa erawinking gay infect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista Justin Bieber
nu lua in serios toate tampeniile astea si toate rahaturile
exista si are o voce superba.
fan nr 1:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot nu cred jb; exista poate sia facut si si-au facut o masca cu care sa faca ei bani ala de 51 de ani nu poate avea vocea lui JUSTIN BIEBER

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista logik ca e o facatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie! normal ca exista Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat nimi pentru ca, cand il ating fanele lui nu se vede ca e o holograma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si credeti ca batranul ala agata ogroza de fete si le saruta? cum sa le sarute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, va spun nu este adevarat daca ar fi asa ar fi ce mai mult nu doar o stire data aiurea.
iar si. b exista cum credeti ca batranul ala are trupul unui pusti de 16 sa fim seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa presupunem ca ii devrat da cum explicam inaltime si cum dracu sa aiba un bosoro de 51 de ani o asa voce subtire
si este o poza cand isi scutura parul ar fi culmea sa stea peruca ca dora sar duce lipiciu de pe ea
asa ca daniel exista JB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la un concert dar din pacate nu l-am prins,, asa de suparata am fost dar l-am vazut cand am fost intr-o excursie pe un vapor cu parintii si intruna m-am uitat la el. bine inteles ca in spatele fanelor cele mai mari dar m-am saturat sa ma uit si el s-a saturat de fane si s-a ascuns in baie si s-a deghizat eu nu l-am recunoscut la inceput dar intr-un final m-am facut ca nu-l recunosc si a venit langa mine. ne uitam in apa si am vazut niste delfini amandoi am facut poze dar la sfarsitul excursiei ma uitam cum pleca cu limuzina, dar eram bucuroasa ca am reusit sa obtin autograful lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber exista.Sa fim seriosi da ar fi adevarat ar aparea in toate ziarele, televizor:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred! straight facestraight face
eli tu esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's adevarate zvonurile acestea JUSTIN BIEBRE exista verisoara mea a fost la un concert cu el si el este adevarat Ilove JUSTIN BIEBER

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu existe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E u cred ca e un fals dar nici chiar asa este o gluma de prost gust si in plus daca n-ar exista nu sar vb despre el si asa mai departe. Nu? si baiatul ala RONNIX este super fain cati ani are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti prosti daca spuneti ca nu exista justin bieber!