| P4ndaa a întrebat:

Keii heii †
La scoala ma joc cu colegii " Adevar si Provocare", dar nu stiu ce provocari si intrebari sa le pun. Ma ajutati?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Provocari :
Danseaza gangnam style pe strada.+muzica normal
Sa manace o punga intreaba de cipsuri wassabi sau cum sunt alea.
Sa mearga incet ca un melc pe trecerea de pieton cand si sa astepte o masina.
Sa mearga pe o banca langa batrani si sa faca ca schizofrenicii.
Sa faca un fel de sfoara invizibila cand trece cineva sa se uite pe jos sau sa sara peste sfoara ''invizibila ''(nu trebuie sfoara doar facut din maini)
Sa faca brooming. (daca nu sti ce e uiate pe youtube)
Daca nu mai ai idei de provocari si intrebari uitate pe youtube la Tequilla Adevar si provocare.

| fuzzer a răspuns:

Intrebari:

Te-ai saruta cu Brad Pitt?
Ai fi dispus/a sa faci sex cu un necunoscut? Daca da, de ce?
Ce gen de muzica asculti?

E adevarat ca: minti mai mereu?
nu mai esti virgin/a?
Dormi cam mult?
mananci mult?
esti gras/a
esti slab/a.
Cate ai sa le spui, doar lasa-ti mintea sa zboare.

| CaptainPanda a răspuns:

Sa manance un ardei iute/lapte stricat
Sa o intrebi pe orice profa ce ora are atunci cand intra in clasa
Sa il/o pui sa il/o sarute
Sa jigneasca pe cineva(la alegerea ta)

| M1Man a răspuns:

Provoaca-i sa se bata, sarute, injunghie, f-u-t-ălaughing

| Xalex200125XX a răspuns:

Cand jucam si eu si mai joc ii puneam sa intrebe profesorul :Ce ora avem domn profesor/doamna profesoara
Ex:A venit diriga si Stelu a intrebat-o ce ora avem doamna
Sper ca ti-am fost de folos
Sunt nou pe aici azi am fac cont