| Dove a întrebat:

L-ati vrea pe Ceausescu(sau un presedinte ca el)sa conduca tara in momentul asta(ma refer la situatia tarii)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xxx2012xxx / Baga de seama ca toate averile de acum ale bogatilor sint de pe urma comunismului. Nu uita citi s-au imbogatit vinzind apartamente ceausiste. Nu uita ca de 20 de ani traim numai de pe urma comunismului. Acesti 20 de ani de democratie n-au adus plus valoare...
Ceausescu nu-si facea vile si nu tragea betii cu blondele, el construia fabrici si uzine...
Da, ar trebui un presedinte care sa VREA ceva pentru tara asta, nu un infractor ca Basescu... ( adolf )

2 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Pai nu avem destui cretini care conduc tara, ne mai trebuie inca unul ca Ceausescu.Noroc! happy

| FucktheSystem a răspuns:

Nu :O
Adica nu e de ajusn ca e rau acum, comunismul ar fi ultima chestie care ne'ar mai terbui rolling eyes