| soricioaica :P a întrebat:

La cat intrebari de-ale mele voi scapa de moderare. Cine trebuie sa faca asta, ce face, doarme?

3 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Ti-a explicat foarte bine pupimik... eu sunt moderatoare si uite ca nu dormhappy
invata sa te exprimi
poate raspunsurile tale au fost respinse si de aia nu au aparut
la felu cum te-ai exprimat in acesta postare nu ma mira cu au fost respinse

pupimik
| pupimik a răspuns:

Persoanele care se ocupa de moderare ...nu sunt platite...asa ca nu poti avea pretentia sa nu doarma.Fiecare isi imparte timpul cum crede.
"Micii moderatori" sunt de fapt useri in care adminii au incredere ca vor modera corect intrebarile ce trebuie sa intre si ce nu trebuie sa intre pe site.

| cyufulyky a răspuns:

Nu stiuthinking