| Patrăţel a întrebat:

La cate zile se intorc ouale din clocitoare? :-ss funda, mai rapid va rog:*

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Primele 2 zile deloc, de 2 ori pe zi in continuare, dimineata si seara, iar ultimele2 zile deloc, maresti cantitatea de apa sa poata sparge puii coaja in ultimele 2 zile.da funda si cauta ma daca vrei sa mai aflii

| pinkflower a răspuns:

Deci durata este de 21 de zile.
Sa zicem ca le puni azi, deci maine nu le intorci nici cum. in rest da, le intorci de doua ori pe zi, dimineata si seara. si nu le mai intorci in ultimele 3 zile cand trebuie sa scoata. Simplu!