| Narfundo a întrebat:

La ce ora te trezesti maine dimineatahappy?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La 04:00

| Barajag a răspuns:

Ma trezesc odata cu gainilehee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Pe 10-11

| marrr a răspuns:

Asteapta pana maine dimineata si-ti zic, desi am sa uit sa trec pe la tinelaughing

| marrr a răspuns:

Mi-am amintit sa vin cu un raspuns. M-am trezit la ora 09:42, dupa care am adormit la 11 si m-am trezit acum o jumatate de ora parcalaughing. Ce sa-i faci, daca m-am culcat pe la 4:d.

| JustMe a răspuns:

Pe la vreo 1-2 cam asa

| Psihiatra a răspuns:

La 14 -13. La mine nu exista dimineata decat in timpul shcolii laughing

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Pe la 10. Am multe planuri pentru mâine și nu vreau să le ratez!

| Ada... a răspuns:

Bună! Păi cred că pe la 11-12. M-aş trezi şi mai târziu, dar am ceasul meu deşteptător, care în fiecare dimineaţă mă trezeşte(fraţii ăştia). rolling eyeshee hee

| Gigiku a răspuns:

Pe la 12 cred. Am fost la piscina, sunt obosit. Cred ca in seara asta stau cu fratele si un prieten joc DotA pana la 2-3, iar... rolling eyes

| Spufff :x a răspuns:

8:00. am inceput un regim strictstraight face trebuie sa`mi beau cafeaua. neaparat laughing

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Sigur nu va mai fi dimineata cand ma voi trezii eop tonguehee hee

| Reew a răspuns:

Pe la 8 ca merg la piscina :-p.