| anonim_4396 a întrebat:

La ce va ganditi cand spuneti violenta?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

La nevasta batuta si umpluta de sange sub ochii ingroziti ai unor copii minori, de un sot alcoolic abia venit de la crasma si caruia i se pare ca mamaliga nu e destul de bine fiarta.Sau la un tanar scolit si cu pretentii de om civilizat in societate si maltratandu-si nevasta, odata intorsi acasa de la vreo sindrofie unde i s-a parut ca aceasta s-ar fi uitat mai insistent la vreun alt barbat, de regula coleg sau cunostinta a amandurora.Vad uneori si cate un betiv trezit din betie si vazandu-si ochiul invinetit de vreun facalet nestiut, dar asta mi se pare mai degraba razbunare tacita!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La pustii aia frustrati care se cred mari smecheri daca stiu sa-si utilizeze pumnii. Pusiori, creierul nu se lucreaza la salawaiting

| mgtow a răspuns:

La prostia care o comit multi idioti/e

| Mamamia_3419 a răspuns:

Bataie.

| TheQuestion a răspuns:

La viol