| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ai avut primul prieten/prima prietena? Consideri ca erai pregatit/a? La ce v-ati limitat?(tinere de mana-sarut-mai mult...)?

Răspuns Câştigător
| Bubuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Mah, sincer n`am avut inca prieten[am 12 ani.], desi muuultsi m`au intrebat daca vreau sa fiu cu ei dar numai cel de care imi place mie nu mi-a zislaughingbine.ca de lins...nu se mai pune problema... Dc sa nu te tii cu ei de mana sau sa va sarutatsi? Adica, cand iesi cu el in oras ce sa faci? S statsi la 1 metru` unu` de celalalt?laughing

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, primul prieten, la 13 ani...nu stiu cat de pregatita eram, sincer cam deloc ca la inceput nu stiam eu prea multe(nu ca acum as sti chiar tot), dar m-am mai maturizat de atunci... m-am limitat la saruturi, mangaieri, atingeri, imbratisari, dar sex nicidecum...la prima intalnire un pupic pe obraz si o imbratisare, apoi a urmat saruturile simple pe buze, apoi saruturile ma complexehee hee...am fost cu el nu foarte mult timp... dar faza cea mai tare e ca dupa 2 ani de la desparitre m-am combinat iar cu el si am fost un an impreuna...asveam 15 ani cand m-am combinat iar cu el, acum am 16 si recent ne-am despartitsad, de cand m-am despartit de el nu am mai sarutat alt baiat, el a fost priuml care m-a sarutat cand aveam 13 ani, si de asemenea si ultimul care m-a sarutat(pana acum), bine ca am mai avut prieteni de la 13 la 15 ani, in acesti 2 ani pana sa fiu iar cu elhappy...

| georgiana a răspuns:

Primul prieten a fost al 14 ani...au fost plimbari, vorbe frumoase, mesaje laughing.ne-am limtat la saruturi si imbratisari.
Nu eram pregatita, nimeni nu s-a nascut invatat! tu?

| Orannginna a răspuns:

Da...amintiri din tinerete laughing
Primul prieten a fost pe la 13 ani si bineinteles ca n'am facut altceva decat sa ne tinem de mana si...sarut blushing tongue

| M.madallina a răspuns:

Eu inca nu am avut primul prieten. o prietena care este mai mare decat mine a avut primul prieten la varsta de 13 ani.eu puteam sa am...m-a intrebat un baiat dar am considerat ca sunt prea mica si l-am refuzat

| xD101 a răspuns:

Poi primul prieten l-am avut la 14 ani(inca il mai ambig grin), eu cred ca eram pregatita, ca altfel numai stateam cu elwinking...si ne-am limitat doar la o tinere de mana si la saruthappy, inca nu sunt pregatita pentru mai multbig grin

| deeapirsuletz a răspuns:

Viata sexuala nu am inceputo... dar primul meu sarut a fost la 10 anibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 17 ani m-am simtit eu pregatita pentru o relatie sexuala, pana atunci ma tineam cu toti de mana si toti erau iubitii meilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La varsta de 12 ani am avut prima prietena, eram pregtit pentru o relatie serioasa, neam limitat la intalniri, saruturi, mingaieri, dulcegarii, cu toate astea nu ne hotarasem inca sa avem o rfelatie sexuala. dar acum nu mai sunt cu ea si nu mai conteaza...laughing :_*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu prima prietena am avut-o la vreo 9 ani si nu eram pregatit iar acum sunt pregatit deoarece am 12 ani dar nu prea mai gasesc o fata care sa ma placa