| sweetgirl13 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul iubit /a si care ii era numele? dar primul sarut?

6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Primul iubit a fost pe la 11 ani, il chema Victor. Sarutul a fost tot cu el, sub cosul de baschet.

| KristalPop a răspuns:

La 16, numele nu pot să zic.
Şi primul sărut tot la 16 ani.

| Vans a răspuns (pentru KristalPop):

Nu credeam că o să mai aud aşa ceva. Majoritatea au iubit/ă de pe la 12-13. Oricum, mi-a readus zâmbetu' pe buze comentu' tău, nu credeam că mai există aşa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani si tot atunci am avut si primul sarut, Stefan.

| OliverArrow a răspuns:

Primul iubit si sarut le-am avut la 14 ani cu un baiat Oliver.

| Odise a răspuns:

La 14 ani...Numele lui era Dragos.iar primul sarut a fost cu el.