| anonim_4396 a întrebat:

La cumpararea unui apartament second hand, avand un venit in casa de 3000 lei luna, printr-un credit de 30000 euro pe 30 de ani, ai renova baia?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

30 000 de euro pentru o baie? Dar ce ii faci, frate, la baia aia, o plachezi cu aur?

| gemeni6226 a răspuns:

As renova daca as avea din ce. Daca nu e din ce atunci nu e ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creditul este 30000* sunt intr-o disputa cu parintii despre a renova baia sau nu, spun ei ca ar costa si ca ar fi inutila o anumita renovare a baii