| MihaelaDart a întrebat:

La mine in Lüdenscheid (Germania) ninge si avem in jur de -11 grade. Cu toate ca din prima zi de An Nou a nins, desi in acest timp se mai topise de la ploile pe care le-am avut si de aseara ninge aproape incontinuu, cu mici opriri.

Pe la voi cum este vremea?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Aici, la 25 de km de Bucuresti, au inceput sa crape niste pietre happy. Si e doar inceputul gerului, se face tot mai frig. In rest, peisaj de iarna cu multa zapada.

| RAY a răspuns:

La mine sunt minus 12 grade dar se simte ca la minus 16 ca bate vantul, ieri se simtea ca la minus 21 de grade, nu ninge dar e foarte frig, Timisoara, nu ninge deloc

| Mayhem666 a răspuns:

Pe la mine e soare, dar am zapada, pentru ca a nins seara pe 5 si pe 6 dimineata deja era zapada, si a mai nins putin aseara, dar azi e soare, si zapada a cam inceput sa se topeasca.

| Florentina9210 a răspuns:

Geroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ninge de vineri, de la 3-4 dimineata ( zici ca era totul acoperit de zahar pudra atunci laughing ), cu mici opriri. E pur si simplu superb, sunt -12 grade. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici la mine este un vant nenorocit de vreo 3 zile si a ajuns in sfarsit la 0 grade laughing. Pacat totusi ca nu ninge deloc dar rar vezi zapada in Roma. M-am uitat putin in Constanta si am vazut ca e nenorocire mondiala. Pacat ca nu am putut merge sa prind furtuna aia.

| MihaelaDart explică (pentru anonim_4396):

Si al meu ar fi vrut sa ajungem doar pentru a face fotografii la Cazino laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Das ist eine brillante Idee

| Yoel a răspuns:

La noi in TN e frig ca niciodata. a si nine putin, lucre cam neobisnuit here. But si in CA si Miami e foarte frig too
Ai grija sa nu "racesti"!