| Ami97 a întrebat:

La multi ani ROMANIA! Cum sarbatoriti ziua de astazi? Eu cu muzica traditonala si mancare traditionala

6 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Masina carciuma sticla clatita somn(())

| kteichd a răspuns:

La multi ani, uite cu putina relaxare

| SweetMinion a răspuns:

LA MULTI ANI ROMANIA;! Eu din pacate sarbatoresc ziua de astazi singura sad Spor la ascultat muzica si la mancat totusi

| Allesya1097 a răspuns:

La multi ani! Eu sarbatoresc cu familia si cativa prieteni happy

| HiperSoul a răspuns:

La multi ani! Sunt din Moldova si sarbatoresc ca dupa votari (socialistii au cele mai multe mandate (facepalm)), dar in suflet suntem romaniwinking.

| Ami97 explică (pentru HiperSoul):

Aa. din Moldova... stii rusa? as vrea sa te intreb cum se numara pana la 10laughing big grin