| MissBeer a întrebat:

La munca(unde lucrez de putin timp) s-a facut "secret santa" si eu trebuie sa ii iau cadou unui tip pe care nu il cunosc. Si nimeni altcineva nu stie despre cine este vorbalaughing. Deci, va dati seama ca nu stiu ce cadou sa ii iau... As dori sa imi dati niste idei, daca puteti si vreti, dar sa nu fie ceva costisitor ca momentan mi-am dat toti banii pe alt cadou si mai am de luat inca un cadou pentru o prietena, deci e mai importantlaughing.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un after shave DENIM sau parfum DENIM.

| superdorex a răspuns:

Poate aici vei gasi ceva:
http://www.originals.ro/....../index.php

| cat a răspuns:

Ar trebui sa iei ceva ce s-ar potrivi si pentru un el si pentru o ea, de exemplu un breloc de chei, o carte, etc.