| Cr7adi a întrebat:

La pariloto am pus ca castiga chelsea scoru era 2-2 pana in minutul 89 cand chelsea a mai marcat odata.In minutul 92 echipa adversa adica aston villa a marcat. Se pune golul marcat in prelungiri sau nu? dati-mi informatii precise

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Golurile din minutele de prelungire se iau in considerare, cele din reprizele de prelungire, nu. Nu-i totuna minut de prelungire cu repriza de prelungirehee hee

| FlorianPop a răspuns:

Se pune scorul final cu tot cu prelungiri! Asta daca ai pus chelsea final!