supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Pe voi nu va sperie vremea asta?
Acum 2-3 zile erau 30 de grade, acum sunt 3 grade si in padurea de langa mine ninge, vad de la fereastra cum s-a pus zapada pe copaci. Si e doar septembrie.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ce oras stai?

| Drimmero a răspuns:

In zona de munte e normal sa ninga, acolo ninge din aprilie, nu mai ma uimeste absolut nimic, orice e posibil.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

In desert ziua plus 50 de grade, noaptea minus 10 grade, ce spui de asta

| Freya1 a răspuns:

Vaai ce dragut e sa stai langa padure...Si eu am stat acum un an, in fundu curti mele era padurea si era mirific, eu zic sa te bucuri de peisaj ca oricum la munte spre exemplu mereu vine frigul si iarna mai repede.
Este un picut cam anormala vremea dar nu de neasteptat.Adica trebuia sa se raceasca mai repede si apoi treptat, da la noi a tinut caldura mult si apoi brusc frig.

| Fatamuntilor a răspuns:

S-a tot anuntat de schimbarea vremii!
Aici a nins dimieata, apoi soare, iar a nins... in mai multe reprize! NU se depune zapada asa usor! Desi pe partie era ceva dimineata!
Asa va tine cam toata saptamna! Dar nu cred ca soarele va mai avea putere prea mare!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Puterea soarelui nu scade, nu creste, e doar inclinația pământului care determina schimbări de temperatura si anotimpurile, in fapt ne apropiem de soare

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Daa,cum spui tu!
Dar ai inteles ce vreau sa spun!

| GoldenZenith a răspuns:

Apocalipsă.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

O mie de ani de frig, bine ca macar avem caldura in inimile noastre, cine mai are desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îmi place cum e

| wpetterssone a răspuns:

La mine erau acum 20 de minute temperatura era de 9°C și punct de rouă la 4°C.
De două săptămâni, ziua sunt temperaturi de cel mult 14°C.
Poate că este prea devreme pentru zăpadă, însă ne apropiem de iarnă.
Anul acesta am avut temperaturi de 32°C, ceea ce este mult prea mult pentru o medie de 24°C pe timp de vară.

| AlexDarius3 a răspuns:

Asta e, natura e pe droage.

| Catalina990099 a răspuns:

Si in zona mea a ninslaughing din ce judet esti?